30.07.2019-09:00:00   |   Andrej Balážik
Nebaví vás len frfľať či počúvať frfľanie iných o tom, ako sa internetom šíria nezmysly, ale radi by ste pomohli popularizácii vedy a kritického myslenia, čas od času vyvrátili nejaký rozšírený mýtus/hoax, prípadne upozornili, že niektorá populárna koncepcia/tvrdenie je v skutočnosti pseudovedecké a nepodložené hodnotnými dôkazmi?

Ak vám nerobí problém zrozumiteľne a koherentne vyjadrovať svoje myšlienky písanou formou, radi vás privítame v autorskom kolektíve In Vivo magazínu!

Hľadáme posily so záujmom venovať sa ľubovoľnej oblasti zo sveta prírodných alebo spoločenských vied, resp. prierezovo vedecko-populárnym témam zameraným na kritické myslenie, búranie mýtov a prehlbovanie vedeckej gramotnosti.

Možných foriem spolupráce je viac. Potešíme sa i príležitostným príspevkom, najradšej by sme však svoje rady rozšírili o stabilného autora, ideálne takého, ktorý by sa časom stal členom redakcie.


V prípade záujmu, napíšte nám na redakcia@invivomagazin.sk pár slov o sebe, o aký okruh tém by ste mali záujem, a akú formu spolupráce by ste preferovali (príležitostný prispievateľ alebo pravidelný, a cca. v akej možnej periodicite). Ak máte niekde publikovanú svoju tvorbu, hodili by sa linky na ukážku.

Posilnenie o nových autorov nám umožní nielen prinášať viac článkov a venovať sa širšiemu spektru (náročnejších) tém. Umožní nám hlavne venovať viac úsilia ďalším popularizačným aktivitám ako napr. už dlhšie avizovaný In Vivo podcast. A tomto smere by sme v najbližšej dobe radi výraznejšie napredovali – pravda, bez negatívneho dopadu na náš web.
Páčia sa Vám naše články? Podporte nás

Zdieľajte článokPridať e-mail

Najčítanejšie za rok