23.02.2012-18:47:00   |   Max Hell
#Humor
(2000, Kalifornia) 37-ročný Robert demonštroval bezpečnosť zaobchádzania so zbraňami. K brade si priložil pištoľ, o ktorej bol presvedčený, že nie je nabitá, a stlačil spúšť. Žiaľ, na jeho veľké prekvapenie, pištoľ nabitá bola. Túto demonštráciu vyvolala kritika Robertovej manželky na jeho 70 strelných zbraní. Hrdý majiteľ samozrejme vôbec nesúhlasil, a rozhodol sa názorné ukázať, akí bezpeční jeho miláčikovia naozaj sú. Či manželka nebohého Roberta po demonštrácii zmenila svoj názor, nie je známe.(2000, Florida) 23-ročný barový vyrývač sa potom, čo ho vyhodili z baru, doň znovu vrátil, a skokom zo schodiska chcel veľkolepým spôsobom kopnúť iného muža. Skok mu nevyšiel. Zabil ho pád na hlavu.

(2000, Irak) Iracký terorista Kaj Ránadžet chcel poslať bombu v listovej zásielke. Urobil však chybu a na list s bombou vo vnútri nenapísal dostatočné množstvo informácií o adresátovi, takže mu pošta list vrátila. On ho otvoril – a bomba fungovala.

(2000, Bonn) Dvaja aktivisti za práva zvierat protestovali proti zabíjaniu prasiat tak, že otvorili ohradu, v ktorej miestna mäsovýrobňa držala prasatá. Dve tisícky prasiat sa zrazu rozbehli oproti nim. Zvieratá ich ušliapali na smrť.

(2000, Texas) Devätnásťročný Rašád oznámil na návšteve u priateľov rozhodnutie zahrať si ruskú ruletu. Do zásobníka svojej zbrane vložil jeden náboj a vzápätí stlačil spúšť. Očividne si neuvedomil, že jeho poloautomatická pištoľ na rozdiel od revolvera jediný náboj automaticky presunie do nábojovej komory. Jeho šanca, že uspeje aspoň v jednom kole ruskej rulety, tak bola rovných 0%, o čom sa na vlastnej koži presvedčil.

(1996, Poľsko) Poľský farmár Krystof Azninski pil s priateľmi, keď ktosi z nich navrhol, aby sa vyzliekli donaha a zahrali si „mužské hry“. Opití páni si najprv hádzali do hláv mrazenú zeleninu, no potom jeden z nich tromfol ostatných tak, že vzal motorovú pílu a odrezal si špičku chodidla. Azninski sa nemienil nechať zahanbiť. Vzal motorovú pílu, a so zvolaním „Pozerajte sa na toto!“ sa motorovou pílou poriadne zahnal... a odfaklil si hlavu. „Je to smiešne,“ vyhlásil jeden z jeho spoločníkov. „Keď bol malý, obliekal si spodné prádlo svojej sestry. Ale zomrel ako muž.“

 • Príbeh je do veľkej miery vymyslený. V skutočnosti sa odohral tak, že sa dvaja Poliaci opili, a začali sa predbiehať v siláckych rečiach a stávkach. Nepoužili motorovú pílu, ale sekeru – jeden sa naklonil, a rýpol do druhého, že nemá gule, aby zaťal. Gule mal. Aj zaťal.


 • (1996, Toronto) Garry, 39-ročný právnik, vysvetľoval študentom práva, ktorý prišli na exkurziu do Toronto Dominion Bank Tower, silu a odolnosť okien budovy, v ktorej pracoval. Pritom, ako do okna plecom vrazil, však sklo kapitulovalo. Garryho čakal pád z 24. poschodia. Jeden z partnerov právnej spoločnosti, ktorá nebohého zamestnávala, o Garym povedal, že bol „jedným z najlepších a najbystrejších“ zo všetkých 200 zostávajúcich právnikov spoločnosti.  (1999, Jeruzalem) Izrael v tomto roku naliehal na predčasný prechod zo zimného na letný čas, ale Palestínčania tvrdo oponovali. Zavládol chaos v tom, aký čas je v krajine správny. Zakrátko sa odohrali dva bombové útoky. No paradoxne, zabili iba troch teroristov, ktorí ich transportovali. Ukázalo sa, že bomby boli pripravené v Palestínčanmi kontrolovanom území, no zmätení vodiči už prešli na štandardný čas. Keď vyzdvihli bomby, zabudli sa opýtať, na základe akého času bolo nastavené načasovanie explózie. Výbuch tak prišiel o hodinu skôr, než teroristi čakali.


  -

  Zdroj: darwinawards.com
  Perexová foto: Nick Gray
  Páčia sa Vám naše články? Podporte nás

  Zdieľajte článok  Pridať e-mail

  Najčítanejšie za rok