19.08.2017-15:14:00   |  
Nebaví vás len frfľať či počúvať frfľanie iných o tom, ako sa internetom šíria nezmysly, ale radi by ste pomohli popularizácii vedy a kritického myslenia, čas od času vyvrátili nejaký rozšírený mýtus/hoax, prípadne upozornili, že niektorá populárna koncepcia/tvrdenie je v skutočnosti pseudovedecké a nepodložené hodnotnými dôkazmi?

Ak vám nerobí problém zrozumiteľne a koherentne vyjadrovať svoje myšlienky písanou formou, radi vás privítame v autorskom kolektíve In Vivo magazínu!

Hľadáme posily predovšetkým (no nie nevyhnutne iba) so zameraním či záujmom venovať sa oblasti alebo mýtom z oblastí chémie a potravinárstva, genetike, kritického myslenia respektíve psychológie ako takej, imunológie/epidemiológie resp. medicíny ako takej.

Možných foriem spolupráce je viac. Potešíme sa i príležitostným príspevkom, najradšej by sme však svoje rady rozšírili o stabilného autora, ideálne takého, ktorý by sa časom stal členom redakcie.V prípade záujmu, napíšte nám na redakcia@invivomagazin.sk pár slov o sebe, o aký okruh tém by ste mali záujem a o akú formu spolupráce by ste mali záujem (príležitostný prispievateľ alebo pravidelný cca v akej možnej periodicite). Ak máte niekde publikovanú svoju tvorbu, hodili by sa linky na ukážku.

Posilnenie o nových autorov nám umožní nielen prinášať viac článkov a venovať sa širšiemu spektru (náročnejších) tém. Umožní nám hlavne venovať viac úsilia ďalším popularizačným aktivitám. Tie sa už niekoľko rokov neobmedzujú len na chod internetového magazínu. Dôležitou súčasťou sú napríklad prednášky pre deti a mládež. A tomto smere by sme v najbližšej dobe radi výraznejšie napredovali – pravda, bez negatívneho dopadu na náš web.
Páčia sa Vám naše články? Podporte nás

Zdieľajte článok


Za podporu ďakujeme

Pridať e-mail