29.03.2012-12:00:00   |   Max Hell
#Humor
#Čo čítať
2011: John Perry zo Standfordskej univerzity za jeho teóriu štruktúrovaného odkladania, v ktorej tvrdí: „Aby ste dosiahli veľa, vždy pracujte na niečom dôležitom, čo použijete ako zámienku na to, aby ste sa vyhli niečomu ešte dôležitejšiemu.“2008: David Sims za jeho štúdiu „Ty bastard: Vyrozprávaný prieskum zážitkov pobúrenia v rámci organizácií“.

2006: Daniel M. Oppenheimer z Princetonskej univerzity za jeho správu: „Dôsledky erudovaného žargónu používaného bez ohľadu na nevyhnutnosť: Problémy zbytočného používania dlhých slov“.

2003: John Trinkaus zo Zicklinovej školy obchodu v New Yorku za puntičkárske zbieranie dát a ich publikovanie vo viac ako 80 akademických správach o veciach, ktoré ho hnevali, ako napríklad aké percento mladých ľudí nosí šiltovky so šiltom smerujúcim dozadu, aké percento chodcov nosí športovú obuv bielej a nie inej farby, alebo aké percento šoférov pri stopke zastaví iba takmer, no nie úplne.

1998: Dr. Maria Sidoli z Washingtonu, DC, za jej poučnú správu „Prdenie ako obrana pred nevýslovnou hrôzou.“

1995: David B. Busch a James R. Starling z Madisonu vo Wisconsine za výskumnú prácu: „Cudzie telesá v konečníku: Opisy prípadov a rozsiahle zhrnutie svetovej literatúry“. Práca zmieňuje pacientov, ktorí „obsahovali“ sedem žiaroviek, dve baterky na svietenie, drôtenú pružinu, plechovku, jedenásť rôznych typov ovocia, zeleniny a iného jedla, klenotnícku pílku, mrazený prasačí chvost, cínový pohár, pivový pohár a u jedného výnimočného pacienta dokonca celú zbierku pozostávajúcu z okuliarov, kľúča od aktovky, nádoby na tabak a jedného časopisu.

1993: T. Morrison, E. Topol, R. Califf, F. Van de Werf, P. W. Armstrong a ich 972 spoluatorov za publikovanie medicínskeho výskumu, ktorý mal stokrát menej strán ako autorov. Autori pochádzali celkom z 15 krajín.1992: Jurij Struchkov, nezastaviteľný autor z Inštitútu organických zlúčenín v Moskve, za jeho 948 publikovaných prác, ktoré vyšli medzi rokmi 1981 a 1990, čiže v priemere jedna každých 3,9 dňa.

-

Perexový obrázok: Fred the Oyster
Páčia sa Vám naše články? Podporte nás

Zdieľajte článokPridať e-mail

Najčítanejšie za rok